Wykladziny do biura

Tkane wykładziny dywanowe Bentzon szczególnie dobrze sprawdzą się w pomieszczeniach biurowych.

Obszerna - ale stonowana kolorystyka, proste wzory pozwolą na dobranie wykładziny do biura każdej wielkości i przeznaczenia, a dodatkowym atutem jest wyjątkowo elegancki wygląd i trwałość.

Jakie wykładziny do biura z oferty Bentzon polecamy szczególnie?

Na potrzeby tego rodzaju wnętrz przygotowaliśmy specjalną ofertę wykładzin GAMMA - Premium Collection obejmującą 16 kolorów.

Wykładziny Gamma pokryte są ochronną warstwą Teflonu podnoszącą trwałość oraz ułatwiającą czyszczenie wykładziny.

Wykładziny do biura powinny również mieć szereg dodatkowych właściwości - kolekcja Gamma charakteryzuje się szczególną odpornością na nacisk kółek od foteli biurowych, antystatycznością oraz podwyższonymi cechami akustycznymi. Dla koneserów dobrego designu ważny będzie też charakterystyczny splot - wykładzina tkana jest w charakterystycznym stylu boucle, dzięki czemu podłoga z pewnością odegra wiodącą role w aranżacji wnętrza. 

Oferta Premium dostępna jest na 4 rodzajach podłoży - standardowym bitumicznym, oraz 3 podłożach filcowych podnoszących właściwości akustyczne i komfort użytkowania. Podłoże filcowe dostępne jest w 3 gramaturach - 300, 400 i 800 gr/m2 , dzięki czemu do każdego pomieszczenia  możemy dobrać odpowiedni rodzaj wykładziny pod kątem komfortu akustycznego.